Vrasje afër QMI-së, vdes një person nga Komuna e Lipjanit

Një vrasje ka ndodhur afër QMI-së ku si pasoj e të shtënave ka mbetur i vdekur një person nga Komuna e Lipjanit.

Portalet lokale raportojnë se ngjarja ka ndodhur sot në orët e hershme të mëngjesit, dhe Policia Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *