Momenti kur Donika Gërvalla dhe Vjosa Osmani largohen nga mbledhja e LDK-së me forcë (VIDEO)

Ju sjellim videon special per ju te nderuar, ku qarte shihet se kush jane ata qe e rrezuan qeverine Kurti ne keto momente krize te pandemise se Covid-19.

Deputetja e LDK-së Donika Gërvalla dhe kryetarja e Kuvendit të Kosovës në detyrë Vjosa Osmani largohen nga mbledhja e LDK-së me forcë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *