LAJMI I FUNDIT: Arrestohet Hashim Thaçi me urdhër të Gjykatës Speciale (Video)

Njësia Speciale e Republikës së Kosovës, bashkë me KFOR-in dhe Policinë e Eulexit, kanë arrestuar sonte Presidentin Hashim Thaçin.
Ky arrestim është bërë pas urdhërit që ka dhënë prokurori i Gjykatës Speciale, amerikani David Schwendiman.
Realisht asgjë nuk ka ndodhur dhe askush nuk është arrestuar por sot…
MOS I HUMB TJERAT, KLIKO POSHTE PER ME TEPER!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*