Këta janë dy kosovarët që humbën jetën në aksidentin e mbrëmshëm në Itali (Foto)

Dy të rinj shqiptarë humbën jetën në Itali pas një aksidenti të rëndë automobilistik. Dy të rinjtë shqiptarë janë Amir Muslija dhe Ysin Braha, shokë të ngushtë, shkruajnë mediat italiane.Dy të rinjtë nga Kosova, kishin nisur të punonin në një hotel, pasi kishin përfunduar shkollën, transmeton Indeksonline. Mësohet se djemtë kishin kaluar një natë jashtë, në një prej diskove të Firenzes dhe ishin duke u kthyer në shtëpi, në momentin e aksidentit.Amir ishte në drejtimin e Audit, përbri tij ndodhej një 27-vjeçar, edhe ai nga Kosova, i cili ngeli i plagosur, ndërsa pas ndodhej Yasini.
Kliko Linkun e meposhtem per te lexuar te plote:

 

 

 

 

 

 

 

LINK

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*