Skandali me këngëtarin shqiptar/ E dashura:’ Është i martuar por ka një fëmijë me mua’

Një vajza 29-vjeçare nga Jugu i Shqipërisë ka tronditur shikuesit e emisionit ‘Me zemër të hapur’ gjatë se premtes, pasi rrëfeu se ka pasur një lidhje jashtëmartesore me një këngëtar të njohur të muzikës popullore, gjithashtu nga Jugu, i cili është i martuar dhe ka 3 fëmijë. Ajo tregoi se nga marrëdhënia e tyre, ka lindur një vajzë e cila tashmë është 3 vjeçe, së cilës 50-vjeçari i ka mohuar atësinë, duke lënë nënë e bijë pa asnjë të ardhur ekonomike.E reja tregoi se njohja e tyre kishte ndodhur më disa vite më parë, kur ajo u vendos me qira në shtëpinë e tij pas ndarjes nga bashkëshorti.‘Filloi me shkëmbimin e mesazheve, ishte ai këmbëngulësi.
Kliko Linkun e meposhtem per te lexuar te plote:

 

 

 

 

 

 

 

LINK

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*