E Fundit: Tronditet Tirana nga kjo që sapo ndodhi para pak minutash…

Një incident me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në kryeqytet,pranë rrugës së Dibrës,ku një 28-vjeçar ka mbetur i plagosur.Personi i plagosur V.K. është qëlluar nga një person i paidentifikuar i veshur me të bardha,rreth 1 e 60 i gjatë,i cili është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes.28-vjeçari i plagosur rëndë është dërguar menjëherë në spital ku po merr edhe trajnimin e mjekëve.Në vendngjarje janë gjetur gëzhoja plumbash që ishin shtënë nga lloji i armës tip pistoletë.Janë ngritur pika kontrolli në hyrje dalje të zonës ku ka ndodhur ngjarja dhe po vazhdon krehja e territorit.
Kliko Lunkun e meposhtem per te lexuar te plote:

 

 

 

 

 

 

 

LINK

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*